Ozonová dezinfekce

Zamlžovací systémy mají široké použití v Potravinářském průmyslu, ale i ve strojírenství, výrobě stavebních hmot a dalších horkých či prašných provozech viz Průmyslové chlazení. a nyní též pro:

Ozonovou sanitaci - dokonalé a komplexní řešení pro čištění vzduchu a povrchů

Díky použité technologii (BEZ VODY NEBO CHEMIKÁLIÍ) je možné dezinfikovat a sanitovat jakékoli průmyslové nebo komerční prostředí pomocí FDA certifikovaných výrobků.

Instalace zařízení, speciálně vyvinutého pro účel prostorové dezinfekce, díky své velké biocidní kapacitě umožňuje zásadní zlepšení pracovního prostředí. Tato technologie snižuje až o 99 % bakteriální zátěž a eliminuje všechny typy virů, včetně rodiny koronavirů, jako je COVID-19.

Zařízení, které produkuje O3 (Ozone) je součástí námi dodávaného speciálního stropního ventilátoru případně tangenciálního ventilátoru. Produkce a řízení ventilátorů může být plně spravována přes Wi-Fi pomocí snadno instalovatelné APP (aplikace) do vlastního smartphonu či tabletu (pro platformy Android i IoS).

Proces dezinfikování může být naplánován v plně automatickém režimu např. v nočních hodinách. Intenzivní produkce ozonu po dobu 30 minut dokáže dezinfikovat a odstranit bakterie a virové formy ve vzduchu i na površích až ve 150 m3 a to pomocí jediného ventilátoru.

Nízká spotřeba energie a nulové opakující se náklady (jako jsou chemikálie), mezinárodně uznávaná certifikace FDA činí toto zařízení skvělým řešením pro dezinfekci prostředí ve všech sektorech průmyslového, veřejného i privátního života.

Ozonová sonda

Jako volitelný doplněk je k dispozici ozonová, teplotní a vlhkostní sonda pro kontrolu životního prostředí. Podle požadované hodnoty množství ozonu v ošetřovaném prostoru si nastavíte množství O3.

Hlavní výhody

  • Žádné další náklady na vodu nebo chemikálie
  • Zcela eliminuje viry, bakterie a mikroby na 99%.
  • Certifikace FDA
  • Odstraňuje zápach a pročišťuje vzduch a sanituje povrchy
  • Naprosto nezávislý a intenzivní proces, ošetření lze naplánovat v noci nebo v pracovních přestávkách
  • Snadná správa pomocí smartphonu a speciální ozonové sondy

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem

Zpět Aplikace