O nás - Voda pro radost, odpočinek i užitek

Společnost Infocom s.r.o. založená v roce 1994 jako obchodní a instalační společnost, se soustřeďuje na inovativní systémy v oblasti dodávek technologických zařízení soukromých i veřejných bazénů, zamlžovacích vysokotlakých systémů pro privátní i průmyslovou či komerční klientelu. Naše zařízení jsou uplatňována v zábavních parcích, soukromých i veřejných zahradách a parcích, veřejných korsech i zemědělství (rostlinná i živočišná výroba). Průmyslové aplikace jsou primárně zaměřeny na chlazení, zvlhčování, odprašování uzavřených i otevřených prostor. V oblasti regulace a řízení průmyslových procesů se zaměřujeme na dávkování chemikálií a filtrace vody. V našem sortimentu naleznete přípravky pro úpravu, údržbu, čištění a desinfekci vody. Nabízíme též přípravky pro osvěžování prostor vonnými esencemi a nejrůznější přípravky pro zkvalitnění odpočinku a péči o tělo.

Specializujeme se na chlazení, zvlhčování a vizuální zvýšení atraktivity prostředí pomocí systémů zamlžování . Jako médium se používá čistá voda, která se technologií atomizace vody pod vysokým tlakem rozpráší na jemnou mlhu.

Naše aplikace jsou nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí a napomáhají k tvorbě komfortního prostředí pro pohodu, radost a práci. 

Infocom s.r.o., Lýskova 711/24, 15500 Praha 5, Tel.: +420 725 647 480