O nás - Voda pro radost, odpočinek i užitek

Společnost Infocom s.r.o. byla založena v roce 1994 jako obchodní a instalační společnost. Soustřeďuje se na inovativní systémy v oblasti dodávek technologických zařízení soukromých i veřejných bazénů, zamlžovacích vysokotlakých systémů pro privátní i průmyslovou či komerční klientelu. Naše zařízení jsou uplatňována v zábavních parcích, soukromých i veřejných zahradách a parcích, veřejných korsech i zemědělství (rostlinná i živočišná výroba).  

Průmyslové aplikace jsou primárně zaměřeny na chlazení, zvlhčování, odprašování uzavřených i otevřených prostor. V oblasti regulace a řízení průmyslových procesů se zaměřujeme na dávkování chemikálií a filtrace vody. V našem sortimentu naleznete přípravky pro úpravu, údržbu, čištění a desinfekci vody. Nabízíme též přípravky pro osvěžování prostor vonnými esencemi a nejrůznější přípravky pro zkvalitnění odpočinku a péči o tělo. 

Specializujeme se na chlazení, zvlhčování a vizuální zvýšení atraktivity prostředí pomocí systémů zamlžování. Jako médium se používá čistá voda, která se technologií atomizace vody pod vysokým tlakem rozpráší na jemnou mlhu.

Naše aplikace jsou nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí a napomáhají k tvorbě komfortního prostředí pro pohodu, radost a práci.