O nás

Společnost Infocom s.r.o. byla založena v roce 1994 v České republice a na trhu je známa pod obchodním názvem InfocomTech jako obchodní a instalační společnost. Soustřeďuje se na inovativní systémy v oblasti dodávek technologických zařízení soukromých i veřejných bazénů, adiabatické chlazení pro privátní i průmyslovou či komerční klientelu. Naše zařízení jsou uplatňována v zábavních parcích, soukromých i veřejných zahradách a parcích, veřejných prostorech i zemědělství (rostlinná i živočišná výroba).  

Průmyslové aplikace vodní mlhy jsou primárně zaměřeny na chlazení vzduchu, zvlhčování, ale také na odprašování uzavřených i otevřených prostor. V oblasti regulace a řízení průmyslových procesů se zaměřujeme na dávkování chemikálií a filtrace vody. V našem sortimentu naleznete též přípravky a systémy pro úpravu vody, údržbu, čištění a desinfekci vody. Nabízíme také přípravky pro osvěžování prostor vonnými esencemi a nejrůznější přípravky pro zkvalitnění odpočinku a péči o tělo. 

Specializujeme se na zvlhčování a ochlazování vzduchu a vizuální zvýšení atraktivity prostředí pomocí systémů vodní mlhy. Jako médium se používá čistá voda, která se technologií atomizace vody pod vysokým tlakem rozpráší na jemnou mlhu.

Naše aplikace jsou nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí a napomáhají k tvorbě komfortního prostředí pro pohodu, radost a práci.