Nadzemní bazény

Nadzemní bazény GRE

Splash, Fidji, Iraklion, Pacific

Vyberte si nadzemní bazén od španělské společnosti Gre s více než 50-ti letou zkušeností s výrobou bazénů. Gre je průkopníkem v oboru a jednou z předních firem ve výrobě nadzemních bazénů v Evropě. Velký důraz je kladen na kvalitu a bezpečnost všech výrobků.

Nadzemní bazén Splash

Nadzemní bazény Gre Splash vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

Bazénové stěny jsou z 0,4 mm (0,45 mm u výšky bazénu 120 cm) silného pozinkovaného plechu a jsou ošetřeny fosfátováním a základním nátěrem. Za pomoci tepelného procesu je pak na plech nanášena bílá barva.

Vnitřní bazénová fólie z měkkého PVC je dodávána v modré barvě bez vzoru.

Součástí bazénů jsou bazénové schůdky.

Bazén ani bazénové schůdky nejsou vhodné pro použití se slanou vodou!

Nadzemní bazény Fidji, Iraklion, Pacific

Nadzemní bazény Gre Fidji, Iraklion, Pacific vynikají skladností a jednoduchou montáží, což je společně s dlouhou životností a důrazem na kvalitu posunulo do kategorie velmi oblíbených bazénů.

Bazénové stěny jsou z 0,45mm silného pozinkovaného plechu a jsou ošetřeny fosfátováním a základním nátěrem. Fólie v dekorech: bílá, kamenná zeď, dřevo je na plech nanášena za pomoci tepelného procesu.

Vrchní lišta a vertikální vzpěry jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou. Celková pevnost bazénu je zvýšena za pomoci vertikálních vzpěr. Šíře vrchní lišty je 15 cm a její jednotlivé části jsou spojeny plastovými krytkami.

Vnitřní bazénová fólie z měkkého PVC je dodávána v modré barvě bez vzoru. Uchycení fólie se provádí přehnutím přes stěnu bazénu.

Bazény s výškou 120 cm

Nadzemní bazén Fidji 120 cm

Nadzemní bazén Iraklion 120 cm

Nadzemní bazén Pacific 120 cm

Bazény s výškou 132 cm

Nadzemní bazén Fidji 132 cm

Nadzemní bazén Iraklion 132 cm

Nadzemní bazén Pacific 132 cm

Oválné bazény v hloubce 132 cm lze dodat i bez bočních vzpěr. Díky provedení bez bočních vzpěr bude Váš bazén vypadat lépe a navíc toto provedení šetří místo na Vaší zahradě.

Schůdky k nadzemnímu bazénu

                      Bazénové bezpečnostní schůdky 1,22m hnědé            Bazénové bezpečnostní schůdky 1,34 m hnědé     Bazénové nerezové schůdky 142 cm

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem