Komfort a zdraví

VODNÍ MLHA

pro osvěžení a zvlhčení prostředí


Komerční a privátní použití

Pro účely komerčního využívání systému vodní mlhy na letních terasách, v zahradních restauracích, rekreačních zařízeních. Zvýšíte komfort Vašich návštěvníků i atraktivitu vaší provozovny pro zákazníky. Mlžící systém také zamezuje přístupu létajícího hmyzu a jiným nezvaným hostům ze zvířecí říše. Privátní využití pro zvýšení vlastního komfortu pro soukromé terasy, zahrady, balkony. 


Stabilní řešení pro chlazení a osvěžování ovzduší exteriéru

Pro komfortní řešení, ochlazování a osvěžování ovzduší lze použít stabilní instalaci systému vodní mlhy. Vytváření vodní mlhy se realizuje atomizací vody pod tlakem cca 70 Bar se samotnými tryskami nebo je její distribuce podpořena ventilátory.

Zařízení mohou být vybaveny řídicí jednotkou s cyklickým časovačem a automatickým snižováním tlaku systému po ukončení každého pracovního cyklu, aby se zamezilo tvorbě velkých kapek na rozprašovacích tryskách. Samotné trysky jsou navíc vybaveny ANTI-DRIP systémem proti prskání vody po snížení tlaku. Tímto způsobem se zajistí 100% odpaření vody a následné ochlazení a zvlhčení okolního prostředí


Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem