Vodní mlha k osvěžení

Vodní mlha pro osvěžení a zvlhčení prostředí

Komerční a privátní použití vodní mlhy

Pro účely komerčního využívání systému vodní mlhy na terasách, v zahradních restauracích, rekreačních zařízeních. Zvýšíte komfort Vašich návštěvníků i atraktivitu vaší provozovny pro zákazníky. Mlžící systém také zamezuje přístupu létajícího hmyzu a jiným nezvaným hostům ze zvířecí říše. Privátní využití pro zvýšení vlastního komfortu pro soukromé terasy, zahrady, balkony. 

Stabilní řešení pro chlazení a osvěžování vzduchu exteriéru pomocí vodní mlhy

Pro komfortní řešení, ochlazování a osvěžování vzduchu vodní mlhou lze použít stabilní instalaci pomocí speciálních vysokotlakých potrubních systémů, které nabízíme ve dvou variantách - plastové či nerezové. Též lze ale využít stabilní ventilátory s rozprašovačem vody nebo závěsné větráky s vodní mlhou. Vytváření vodní mlhy se realizuje atomizací vody pod tlakem cca 70 Bar se samotnými tryskami nebo je její distribuce podpořena ventilátory.

Zařízení mohou být vybaveny řídicí jednotkou s cyklickým časovačem a automatickým snižováním tlaku systému po ukončení každého pracovního cyklu, aby se zamezilo tvorbě velkých kapek na rozprašovacích tryskách. Samotné trysky na vodní mlhu jsou navíc vybaveny ANTI-DRIP systémem proti prskání vody po snížení tlaku. Tímto způsobem se zajistí 100% odpaření vody a následné ochlazení a zvlhčení okolního prostředí

Mobilní řešení pro chlazení a osvěžování vzduchu exteriéru pomocí vodní mlhy

V naší nabídce nemáme pouze stabilní řešení pro vodní mlžení, ale také nabízíme mobilní chladící ventilátory s vodní mlhou k ochlazení prostředí.

Využití vodní mlhy i v jiném prostředí

Adiabatické chlazení je též využíváno v průmyslovém prostředí k ochlazování pracovního prostředí pro zaměstnance nebo i ke snížení prašnosti.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem