Vodní mlha na terasu

Vodní mlžiče pro osvěžení a zvlhčení prostředí

Komerční a privátní použití vodní mlhy na terasách

Pro účely komerčního využívání systému vodní mlhy na terasách, v zahradních restauracích, rekreačních zařízeních, zvýšíte komfort Vašich návštěvníků i atraktivitu vaší provozovny pro zákazníky. Mlžící systém také zamezuje přístupu létajícího hmyzu, který obtěžuje hosty. Privátní využití pro zvýšení vlastního komfortu pro soukromé terasy, zahrady, balkony.

Stabilní řešení pro chlazení a osvěžování vzduchu exteriéru pomocí vodní mlhy

Pro komfortní řešení, ochlazování a osvěžování vzduchu vodní mlhou lze použít stabilní instalaci pomocí speciálních vysokotlakých potrubních systémů, které nabízíme ve dvou variantách - plastové či nerezové. Též lze ale využít stabilní ventilátory s rozprašovačem vody nebo závěsné větráky s vodní mlhou. Vytváření vodní mlhy se realizuje atomizací vody pod tlakem cca 70 Bar se samotnými mlžnými tryskami nebo je její distribuce podpořena rozprašovacími ventilátory s vodní mlhou.

Zařízení mohou být vybaveny řídicí jednotkou s cyklickým časovačem a automatickým snižováním tlaku systému po ukončení každého pracovního cyklu, aby se zamezilo tvorbě velkých kapek na mlžících tryskách. Samotné trysky na vodní mlhu jsou navíc vybaveny ANTI-DRIP systémem proti prskání vody po snížení tlaku. Tímto způsobem se zajistí 100% odpaření vody a následné ochlazení a zvlhčení okolního prostředí

Mobilní řešení pro chlazení a osvěžování vzduchu exteriéru pomocí vodní mlhy

V naší nabídce nemáme pouze stabilní řešení pro vodní mlžení, ale také nabízíme mobilní chladící ventilátory s vodní mlhou k ochlazení prostředí. S těmito mlžícími ventilátory vytvoříte dokonalou oázu v podstatě kdekoli. S vodní mlhou na terase či restaurační zahrádce budete mít od své konkurence výhodu, kterou zákazníci ocení.

Využití vodní mlhy i v jiném prostředí

Adiabatické chlazení je též využíváno v průmyslovém prostředí k ochlazování pracovního prostředí pro zaměstnance nebo i ke snížení prašnosti.

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem

Vodní mlha na terase
Vodní mlha na terase
Vodní mlha u bazénu
Vodní mlha u bazénu
Vodní mlha u lehátek
Vodní mlha u lehátek

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem

infocom@infocomtech.cz

Nebo na čísle

+420 725 647 480