Automatické zavlažování

Ovládací jednotky s připojením na elektrickou síť

Ovládací jednotky s upevněním na stěnu s napájením 230 V jsou určeny pro řízení od 4 do 6 stanic. Ideální řešení pro rozsáhlejší instalace nebo složitější zavlažovací systémy. Řada CRC pro interní instalace, řada CPC pro venkovní instalace s vestavěným transformátorem 230/24V.

Základní charakteristiky:

3 programy, samostatný programový přepínač, ke každému ventilu lze přiřadit všechny 3 programy, denní program: od pondělí do neděle, cyklický program: 1 den - 30 dny, sudý/lichý program: nastavení dle data v sudé nebo liché dny, volba ukazatele času: 12 hodinový s ukazatelem ráno a odpoledne nebo 24 hodinový, roční kalendář, délka závlahy: od 1 minuty do 4 hodin, počet závlah: 4 x denně, u cyklického programu 1 x se zpožďovací volbou začátku, ruční ovládání programem nebo jednotlivých ventilů, s každým ventilem otevírá hlavní ventil, případně spouští čerpadlo, možnost připojení dešťového senzoru pro všechno ventily, možnost testování funkce jednotlivých ventilů, program X - program pro ovládání zahradního osvětlení, jezírek apod., trvalé uložení - program zůstane uchován v paměti i po odpojení ze sítě a odpojení záložní baterie.

Technická data:

vstup, 230 V ~, 50 Hz, výstup na jeden ventil: 24 V ~, 0,2 A, max. celkový výstupní výkon (včetně řídicího ventilu): 24 V~, 0.83 A.


CRC
CRC
CPC
CPC

Bateriové ovládací jednotky

Kompaktní regulátory s integrovaným ventilem 1" s napájením baterií. Jednotky mají vodotěsné provedení a tudíž jsou ideální pro venkovní instalace nebo umístění do ventilových šachet.

Základní charakteristiky:

Týdenní program, délka zavlažování od 1 minut do 12 hodin, až 4 starty závlahy za den v týdenním programu, ruční nebo automatický provoz, možnost připojení dešťového čidla, indikátor vybité baterie, filtr nainstalovaný uvnitř ventilu řídicí jednotky, odolné působení vlivu povětrnosti IP68, zdroj jedna 9V alkalická baterie (není součástí balení), baterie vydrží až 1 rok, pro kapkovou závlahu nebo postřik. 

Technická data ovládací jednotky:

LCD display, baterie alcalické 9V, Standard CE

CLV100 - ovládání jedné stanice (ventilu)

CLV200 - ovládání dvou stanic (ventilů)

Technická data ventilů:

velikost ¾", max. průtok 1,4 m3/hod, provedení - vnější i vnitřní závit, těleso ventilu - zpevněný plast, ovládací prvek - solenoid, pracovní tlak 1 - 10 bar 

CLV100
CLV100
CLV200
CLV200

Ovládací jednotky s přímým napojením na vodovodní kohoutek

Hadicová ovládací jednotka se závitem ¾" s bateriovým napájením. Provedení je analogické nebo digitální. Pro snadnou instalaci a uživatelsky přívětivé nastavování parametrů se ideálně hodí pro malé zahrady nebo terasy. 

Základní charakteristiky:

Cyklický program, délka zavlažování od 5 minut do 6 hodin, zavlažovací cykly po 6 a 12 hod. a po 1, 2, 3, 4, 7, 14 a 28 dnech, ruční nebo automatický provoz, nastavení programu otočením dvou přepínačů na požadovanou hodnotu, filtr nainstalovaný uvnitř ventilu řídicí jednotky,odolné působení vlivu povětrnosti IP68, zdroj jedna 9V alkalická baterie (není součástí balení), baterie vydrží až 1 rok, pro kapkovou závlahu nebo postřik. Standard CE.

Technická data ovládacích jednotek:

CTA075 - ovládání 2 otočné přepínače, baterie alkalické 9V (nejsou součástí balení)

CTD075 - LCD displej

Technická data ventilu:

velikost ¾", max. průtok 1,4 m3/hod, provedení - vnější i vnitřní závit, těleso ventilu - zpevněný plast, ovládací prvek - solenoid, pracovní tlak 1 - 10 bar

CTA075
CTA075
CTD075
CTD075

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem