Vodní mlha k ochlazení vzduchu na zahrádce v restauraci

05.12.2021

Nejčastější využití ventilátorů na vodní mlhu je v restauracích. Je samozřejmé, že restauraci se daří, když má stoly stále obsazené. Rozšíření jídelních prostor z vnitřních prostor na venkovní, především v letním slunečném období umožňuje restauracím stabilizovat, a dokonce zvýšit tržby. Instalace vodní mlhy je skvělý způsob, jak tohoto cíle dosáhnout.

Cílem každého provozovatele restaurace je zajistit co největší obsazenost stolů uvnitř i vně bez ohledu na počasí či sezónu.

Jak dosáhnout vyšší obsazenosti v restauraci?

Ptáte se, jak dosáhnout vyšší obsazenosti restaurace? Především je to odlišení se od konkurence. V teplejších měsících je vhodné do restauračních provozoven nainstalovat mlžící systémy, které pomáhají ochlazovat prostředí a zpříjemňují tak hostům venkovní posezení.

Vodní mlha je též atrakcí pro kolemjdoucí, kteří uvítají posezení v příjemně chladivém prostředí, než je rozpálená lavička či ulice. Dalším benefitem vodní mlhy je i schopnost absorbovat kouř z cigaret což ocení hlavně nekuřáci. Využitím vodních ochlazovačů vzduchu provozovatel zákazníkovi jemně naznačuje, že jeho komfort a pohodlí je pro restauraci prioritou.

Jaký bude mít vodní mlha vliv na tržby?

Statistika a analýza profitability je jistě pro majitele restaurace důležitým aparátem pro pochopení úspěšnosti jeho provozovny. Hra s čísly však nemůže zachytit to, co dělá restauraci výjimečnou - tedy, že posezení v ní je skutečným zážitkem. Pouhá čísla nedokáží vyjádřit úroveň pohodlí a pohody, které si host užil, ani jak se cítil uvolněně a příjemně. Čísly sice dokážete vyhodnotit, jak si vede vaše obsluha, jaká je obrátkovost stolů, jak se během hlavní sezóny mění tržby, ale nic neříkají o potřebách zákazníků.

Proto pomocí vodní mlhy na terase můžete přilákat více platících zákazníků. Ti při vysokých teplotách v parných dnech ocení ochlazené prostředí a věřte, že se z nich stanou vaši stálí zákazníci.

Proč je důležité se snažit o stálé zákazníky?

Vracející se hosté jsou pro restauraci zdrojem stálých příjmů. Hosté se vracejí, pouze pokud z vašeho prostředí měli dobrý pocit a dostatečně uspokojili své potřeby. Návštěvu v restauraci lidé považují za zážitek, a tak by stolování u vás mělo být pohodlné a příjemné od začátku do konce. Skvělá atmosféra je podstatnou součástí pohodlí hostů. Jídlo a obsluha mohou být vynikající, ale pokud je prostředí hostu nepohodlné, bude celý dojem pokažen.

Tento problém se zhoršuje v letních měsících, kdy jsou teploty příliš vysoké a venkovní posezení nemusí být příjemné. Lidé milují sedět pod širým nebem a užívat si letních slunečních dní, ale nikoli však na přehřáté terase. Nevyužitá terasa pro vás znamená jistou ztrátu cenných metrů a tím i ztrátu příjmů.

Naše systémy k ochlazení vzduchu jsou navrženy tak, aby vaše terasy poskytovaly zákazníkům výjimečný komfort. Díky jemné vysokotlaké vodní mlze vytvářejí v horkých měsících chladnější atmosféru a tím vám pomohou zvýšit návštěvnost, zvýšit kapacitu prostor a též tržby.

Přejeme vám, abyste svým zákazníkům poskytli ve vaší restauraci co nejlepší zážitek a aby se k vám rádi vraceli a doporučovali vaši restauraci svým známým. Neboť nejdůležitější důvod pro vyzkoušení nové restaurace je zejména doporučení od rodiny nebo přátel.

Obraťte se na nás, rádi vám se systémy na vodní mlhu pomůžeme v naplnění vašich cílů a spokojenosti vašich hostů.