Využití vodní mlhy v hotelích a resortech ke zvýšení komfortu

13.01.2022

Důvod návštěvy a pobytu rekreanta v letovisku nebo hotelu je zřejmý, pohodlí, odpočinek, skvělé služby a atraktivita prostředí. Management letoviska samozřejmě pečlivě analyzuje spokojenost klientů po celý jejich pobyt od jejich registrace až po odhlášení na recepci. Každý detail přispívající k pohodlí hostů je vnímán jako benefit, kterým se resort odlišuje od konkurence. Jednou z takových výhod je bezesporu vytvoření osvěžujícího a pohodlného prostředí na jídelních terasách, venkovních saloncích a v okolí bazénu. Tím prvkem, kterým toho dosáhnete je právě vodní mlha.

Na kvalitních osvěžujících místech v resortu záleží

Však víte, jak zásadní pro resort je pozitivní zkušenost hostů z výjimečné nabídky. Například možnost si rezervovat soukromý altánek jako odpočinkovou zónu, kde si host může sám nastavit intenzitu vodního mlžení dle preferované teploty. Jedinečnost spočívá v kreativitě a přinášení nových zážitků. Jedním ze zážitků může být právě venkovní chlazení vodní mlhou.

Možná, že ve vašem hotelovém komplexu existuje místo, které není hosty tolik vyhledáváno, ale přesto jste do něj investovali a udržujete jej, protože si jeho zanedbání nemůžete dovolit. Udělejte tedy z nevýhody výhodu a proměňte místo, které vytvářelo pouze náklady na udržování, na místo, kde hosté během horkých letních měsíců naleznou příjemné a osvěžující mlhoviště. Efektivní oslovení potencionálních hostů a udržení stávajících v konkurenčním a atraktivním odvětví v jakém podnikáte, vyžaduje kreativní řešení a vysoce kvalitní produkty, které poskytují atmosféru luxusu a relaxace.

Řešením chlazení mlžícími systémy společných prostor resortu nebo hotelu, získáte skvělý prostředek k umocnění všeobecné pohody. Rozprašovači vodní mlhy nejenom ozvláštníte vaše exteriéry, ale také navodíte pozitivní atmosféru přicházejícím hostům. Při pohledu návštěvníka na vodní mlhu mu sdělujete, že u vás nalezne relaxaci, příjemné prostředí, ale také vyjadřujete, že pečlivě zvažujete každý aspekt v nabídce co nejlepších služeb, pro jeho spokojenost a komfort. Navíc získáte renomé výjimečného poskytovatele luxusního vybavení, který ostatní střediska a hotely nejsou schopny nabídnout.

Jak se odlišit od konkurence?

Dnes do obecného standardu ubytovacích zařízení běžně patří pohodlné postele, nabídka masáží, welness, ale každý majitel hotelu či resortu musí najít svůj způsob, jak vyniknout. Zákazníci intuitivně požadují "nový" zážitek - něco, co odlišuje jejich pobyt od ostatních. Ano, televize na pokoji, privátní trezor, minibar a podobná zařízení musíte mít, ale je to něco, co vás odliší od konkurence?

Nejlepší hotely se nezaměřují pouze na zákaznický servis, ale také schopnost myslet jinak a inovativně. Jednou z oblastí, ve které mohou hotely vytvořit pro hosta jedinečný a neotřelý zážitek, je chladivá osvěžení zajištěná vodní mlhou na terasách hotelových restaurací, pergolách či stínicích prvcích. I na osluněných místech bazénu nebo sportovištích lze využít ventilátory s rozprašovačem vody, které zajistí návštěvníkům dokonalý požitek z místa.

Že věrnost hostů a pozitivní reference jsou pro úspěšné podnikání klíčové je zřejmé. Proto je důležité aplikovat něco, co vám přinese konkurenční výhodu, kterou spokojený a oslovený zákazník sdělí svým známým a bude k vám se rád vracet.

Věříme, že instalace vodní mlhy se stane konkurenční výhodou a pomůže naplnit vaše podnikatelské záměry.